Жителів Чорнухинської громади закликають не відвідувати кладовища у поминальні дні

Дата: 23.04.2020 16:25

Шановні жителі Чорнухинської громади!!!

У період карантину вкрай важливо уникати скупчення людей, тож в передвісті поминальних днів звертаємося до кожного жителя громади, до священнослужителів, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання COVID-19, закликаємо не відвідувати кладовища, дотримуватися протиепідемічних правил.

Згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душу милостинею.

Давайте подумаємо про те, що поруч живуть сотні людей із груп ризику, які не мають можливості дотримуватися режиму карантину без нашої з вами допомоги.

Тільки спільними зусиллями, залишаючись свідомими та відповідальними, з дотримання всіх вимог задля попередження цієї хвороби, дуже скоро епідемія мине, та всі ми повернемося до звичного життя.

ПАМЯТАЙТЕ! ВАШЕ ЗДОРОВЯ ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД ВАС!!!