Уряд продовжив карантин до 11 травня

Дата: 23.04.2020 09:43

Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня.

Всі запроваджені карантинні заходи лишаються в силі, чинні норми будуть діяти щонайменше впродовж наступних двох тижнів.

Рішення про подовження карантину ухвалено через те, що зростання кількості інфікованих COVID-19 у країні триває.

Втім, Кабмін дозволив перевезення у громадському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові.

Крім того, як підкреслив Міністр охорони здоров’я, постановою Уряду затверджується Порядок проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією особи. А саме: включення осіб, які перебувають на самоізоляції, у додаток Міністерства цифрової трансформації “Дія”.