На вихідні та у святкові дні жителям Чорнухинщини рекомендують обмежити пересування

Дата: 17.04.2020 15:59

За інформацією Чорнухинської районної державної адміністрації

16 квітня 2020 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чорнухинського району Полтавської області було розглянуто питання про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема щодо пересування та перебування громадян  в громадських місцях у період вихідних та святкових днів.

Починаючи з 13 години 18 квітня до 6 години ранку 21 квітня 2020 року жителям району рекомендують максимально обмежити пересування та перебування у громадських місцях без нагальної потреби.

Обмежувати роботу торговельних закладів не будуть.

Комісія рекомендує обмежити доступ до місць поховань, релігійних споруд та прилеглих до них територій.

У  Чорнухинському районі всі служби в церквах проходитимуть у закритому режимі.

Контролюватимуть введений режим у ці дні працівники поліції.