Відбулося 18 засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Дата: 03.04.2020 09:41

31 березня 2020 року відбулося вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.

Насамперед члени виконкому розглянули питання, що стосуються заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації щодо поширення COVID-19, придбанням засобів захисту та ін.

Так, начальник фінансового відділу виконкому селищної ради Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із проектом рішення «Про збільшення планових показників доходної та видаткової частини цільового фонду бюджету Чорнухинської об’єднаної територіальної громади» і повідомила, що із цільового фонду спеціального фонду бюджету Чорнухинської об’єднаної територіальної громади необхідно виділити кошти в сумі 20000 (двадцять тисяч) гривень по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» для придбання засобів індивідуального захисту з послідуючим затвердження на сесії селищної ради.

Також начальник фінансового відділу виконкому селищної ради Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із проектом рішення «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету на заходи, пов’язані із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації щодо поширення COVID-19» і повідомила, що необхідно виділити кошти з резервного фонду бюджету Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Чорнухинської селищної ради для організації заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації щодо поширення COVID-19 за КПКВ 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» за КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 9920 (дев’ять тисяч дев’ятсот двадцять) гривень на придбання засобів індивідуального захисту, діагностичних засобів.

Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із проектом рішення «Про виділення матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву об’єднаної територіальної громади» і повідомила, що необхідно затвердити перелік матеріальних цінностей, які виділяються комунальним підприємствам, а саме: комбінезони, нітрилові рукавички, окуляри, респіратори на загальну суму близько 30 000 грн.

З проектом рішення «Про запобігання поширенню у Центрі надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради коронавірусу COVID-19» присутніх ознайомила директор Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради Наталія Шацька.

Також члени виконкому розглянули інші питання. По всіх питаннях порядку денного були прийняті відповідні рішення.