Щомісячна юридично-просвітницька газета "Правовий вісник"

Дата: 01.04.2020 16:39

За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

БЕРЕЗНЕВИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ВИПУСК ЩОМІСЯЧНОЇ ЮРИДИЧНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ ГАЗЕТИ «ПРАВОВИЙ ВІСНИК» № 3 ВІД 25 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД Полтавщини упродовж березня 2020 року.

Гарячі теми випуску: як працює система безоплатної правової допомоги в умовах карантину в Україні і на Полтавщині зокрема; чи має компанія примушувати людину виходити на роботу у період карантину; зміни у законодавстві, повязані з протидією поширення коронавірусу в Україні. Ці та інші цікавинки Ви знайдете у черговому номері видання.

Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують. У рубриці думка спеціаліста інтерв’ю виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимира Микійчука.

У рубриці “Людина права” очільник   Диканського бюро правової допомоги Олександр Олійник консультує про те, чи мають право невакциновані діти відвідувати дитячий садочок.

Успішні практики від адвоката системи БПД Олександра Клименка або як клієнта БПД виправдано.

До уваги читачів також рубрики приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

Офіційний сайт Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області: https://poltava.legalaid.gov.ua/ua/pres-tsentr/novyny/vyishov-cherhovyi-bereznevyi-vypusk-shchomisiachnoi-iurydychno-prosvitnytskoi-hazety-pravovyi-visnyk

З БЕРЕЗНЕВИМ випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися за посиланням:

Приємного читання!