У Чорнухах вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 24.02.2020 15:14

20 лютого 2020 року селищний голова Олександр Василенко, заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, учасник Революції Гідності Микола Сагань, представники громадськості відвідали Галерею мистецтв літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди де поклали живі квіти до символічної свічки памяті по загиблим Героям Небесної Сотні та вшанували їх хвилиною мовчання. Працівниками музею тут розгорнуто тематичну виставку «Їм янголи обличчя прикривали...»

В рамках вшанування Дня Героїв Небесної Сотні учасники заходу також відвідали книжкову виставку «Від Герїв Крут до Героїв Небесної Сотні» яку розгорнуто в Публічній бібліотеці ім.Г.С.Сковороди.

Саме у період з 18 по 20 лютого 2014 року у Києві загинула найбільша кількість учасників протестів на Майдані під час Революції Гідності.

Пам’ятаймо подвиг земляків щоб зберегти  гідне майбутнє України.