Відбулася 17 сесія 7 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 21.02.2020 09:55

20 лютого 2020 року за головування Олександра Василенка відбулася 17 сесія 7 скликання Чорнухинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження селищного голови від 10.02.2020 № 01-10/14.

У роботі сесії взяли участь заступник селищного голови Микола Турчин, голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова районної ради Надія Кривчун, в.о.старост, начальники відділів, структурних підрозділів виконкому селищної ради, спеціалісти І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету селищної ради, громадські активісти. На початку пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання подвиг Героїв Небесної Сотні.

Селищний голова Олександр Василенко прозвітував про роботу Чорнухинської селищної ради та її виконавчих органів із січня 2019 року до лютого 2020 року. Доповідь селищного голови була скомпонована з таких блоків питань: сесії селищної ради, засідання виконавчого комітету, регуляторна політика, прийом громадян, звернення громадян, фінансова політика, територіальний розвиток громади, житлово-комунальне господарство, освіта, культура, спорт, земельні ресурси, соціальний захист. Звіт селищного голови супроводжувався презентацією. Зокрема, Олександр Василенко зазначив, що у 2019 році відбулося 15 пленарних засідань сесій селищної ради, на яких розглянуто всього 1167 питань. Проведено 14 спільних засідань постійних комісій селищної ради, 12 засідань постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою. Протягом 2019 року відбулося 13 засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 182 питання. Детально ознайомитися із звітом селищного голови можна офіційному сайті Чорнухинської селищної ради.

Депутати селищної ради затвердили такі програми: правової освіти населення Чорнухинської селищної ради на 2020-2023 роки; організації фінансового і матеріального забезпечення територіальної оборони, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських і транспортних ресурсів на 2020 рік; розвитку підприємництва на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік; підтримки народжуваності на території Чорнухинської селищної ради на 2020 рік; профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки; сприяння функціонуванню управління соціального захисту населення Чорнухинської районної державної адміністрації на 2020-2021 роки, благоустрою населених пунктів Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (в новій редакції), внесли зміни до Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Чорнухинської ОТГ на 2020-2021 роки.

Обранці затвердили звіт про виконання бюджету Чорнухинської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, внесли зміни до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, внесли зміни до рішення 8 сесії 7 скликання Чорнухинської селищної ради від 27 червня 2019 року №345 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік», розглянули питання напрямків використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища бюджету об’єднаної територіальної громади у 2020 році, з якими присутніх ознайомила начальник фінансового відділу виконкому селищної ради Валентина Лукашенко.

Також депутати розглянули ряд комунальних та земельних питань і прийняли відповідні рішення.

Усі питання порядку денного сесії (понад 300) попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій селищної ради та засіданні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою.