Працівники клубних закладів громади розпочали творчі звіти

Дата: 19.02.2020 09:26

16 лютого 2020 року працівники та учасники художньої самодіяльності Харсіцького сільського будинку культури розпочали естафету творчих звітів клубних закладів Чорнухинської громади під назвою «Благословенний край талантами багатий!»

Розпочали захід виступом хорового колективу під керівництвом директора сільського будинку культури Івана Хижняка у виконанні якого прозвучали українські народні пісні «Ой у полі озеречко» та «Закувала зозуленька». На досить високому художньому рівні лунали пісні у виконанні жіночого ансамблю «Любисток», чоловічого ансамблю, малих вокальних форм. Загалом було представлено практично усі жанри та форми вокально-пісенного, танцювального та театрального мистецтва, художнього слова. Звіт тривав півтори години протягом яких свої творчі доробки дарували глядачам близько сорока учасників художньої самодіяльності клубного закладу.

По завершенні звіту до його учасників звернулися селищний голова Олександр Василенко, в.о. старости Харсіцького старостату Анатолій Цілик, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков. Вони подякували артистам за наполегливу та нелегку працю, побажали їм подальших мистецьких здобутків і втілення у життя нових цікавих творчих ідей та задумів.

Щирі та бурхливі оплески глядачів лунали упродовж всього концерту, а це в свою чергу говорить про належний рівень виконавської майстерності наших аматорів сцени. Тож нехай повсякчас і повсюдно славиться талантами наша Чорнухинська земля.