Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2020 13:28

14 лютого 2020 року голова селищної ради Олександр Василенко взяв участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів учасники урочистої ходи поклали живі квіти та вшанували полеглих хвилиною мовчання.

Продовжили заходи на сцені Центру культури і дозвілля. Тут учасників бойових дій привітали селищний голова Олександр Василенко, голова районної ради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган, військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату полковник Ілля Лапін та голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані «Побратими» Сергій Козоріз, які відзначили мужність та героїзм наших земляків під час виконання свого інтернаціонального обов’язку, побажали усім мирного неба та міцного здоров’я. Принагідно п’яти учасникам бойових дій на території інших держав вручено грамоти виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради, спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, а медаль «За звитягу» Української спілки ветеранів Афганістану вручено Юрію Троневському.

Змістовною концертною програмою привітали воїнів-інтернаціоналістів працівники та учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля.

Під час проведення урочистостей у фойє закладу було розгорнуто виставку світлин «Час вибрав нас» підготовлену працівниками літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди.