«Соборна, Вільна, Неподільна моя ти ненько, Україна»

Дата: 22.01.2020 16:49

22 січня 2020 року селищний голова Олександр Василенко взяв участь в урочистих  заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України, які відбулися в приміщенні  КЗ "Центр культури і дозвілля" під назвою «Соборна, Вільна, Неподільна моя ти ненько, Україна».

Всіх присутніх зі святом привітали  голова Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко та голова райдержадміністрації Олег Ковган. У виступах було наголошено на тому, що процвітання соборної і незалежної України має стати головною метою кожного українця, згуртувати нас у любові до батьківщини та рідного краю.

Тематичну та змістовну концертну програму для усіх глядачів підготували працівники та учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля».