Підготовка приміщення ЦНАП.

Дата: 10.02.2020 15:59

Наприкінці минулого року головами Чорнухинської селищної ради та Чорнухинської райдержадміністрації підписано декларацію про наміри створення спільного Центру надання адміністративних послуг у Чорнухинській об’єднаній територіальній громаді.

Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради дотримується виконання умов Програми «U-LEAD З Європою».

Протягом листопада - грудня 2019 року реалізовано частину робіт з підготовки (поточного ремонту) приміщення ЦНАП: проведено заміну вікон та дверей приміщення, встановлено захисні ролети, придбано обладнання та проведено монтаж системи опалення.

В місцевому бюджеті  на 2020 рік передбачено кошти на завершення  поточного ремонту приміщення відповідно до технічного завдання та проекту зонування простору ЦНАП, розробленого Експертами Програми  та погодженого головою селищної ради.