Відбулася нарада з питань організації системи роздільного збору сміття

Дата: 14.01.2020 11:20

13 січня 2020 року в кабінеті селищного голови відбулась нарада із виконуючими обов’язків старост на якій розглядалося питання організації системи роздільного збору сміття. У нараді також взяли участь: заступник селищного голови Микола Турчин, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету селищної ради Олена Пенцко, директор КП «Чорнухи Благоустрій» Сергій Стефанович. Вів засідання селищний голова Олександр Василенко, який відзначив, що поводження з побутовими відходами є одним з пріоритетних напрямків як господарської, так і природоохоронної діяльності. Тож протягом 2019 року на території Чорнухинської громади було збудовано та обладнано майданчики для сортування ТПВ за наступними адресами:

- с. Ковалі Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Ярівська;

- с. Кізлівка Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Лісна;

- с. Галяве Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Молодіжна;

- с. Білоусівка Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Мележика;

- с. Вороньки Чорнухинського району Полтавської області на вулицях: Турянівська, Перемоги, Січкаря, Очакова;

- с. Пізники Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Тупікова;

- с. Гільці Чорнухинського району Полтавської області на вулицях: Чорнухинська, З. Солодкого;

- с. Загребелля Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Перемоги;

- с. Городище Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Молодіжна;

- с. Мелехи Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Охріменка;

- с. Мокіївка Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Центральна;

- с. Піски Удайські Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Косий Хутір;

- с. Постав-Мука Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Плавківська;

- с. Сухоносівка Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Соляниківська;

- с. Харсіки Чорнухинського району Полтавської області – на вулиці Сковороди;

- смт. Чорнухи Чорнухинського району Полтавської області на вулицях: Гагаріна, Будівельників, Миру, Мележика, Б.Хмельницького, на розі вулиць Миру та Центральної, на розі вулиць Центральна та Котляревського.

Користь роздільного збирання ТПВ населенням виявляється, зокрема, у зменшенні навантаження на полігони твердих побутових відходів, економії коштів населення на оплату послуг з вивезення ТПВ, збереженні природних ресурсів, покращення екологічного стану.

У ході наради учасниками зроблено висновки: найраціональнішим вирішенням проблеми поводження з твердими побутовими відходами є навчання жителів громади правилам роздільного збирання ТПВ та їх подальшої відправки на утилізацію і переробку.