Відбулося пленарне засідання 15 сесії 7 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 26.12.2019 10:05

24 грудня 2019 року відбулося пленарне засідання 15 сесії 7 скликання. На засіданні були присутні: заступники селищного голови Микола Турчин, Юрій Ярмоленко, керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Тетяна Танчик, голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова районної ради Надія Кривчун, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники установ, організацій. Вів пленарне засідання селищний голова Олександр Василенко.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Розпочалося засідання із розгляду низки галузевих програм. З якими ознайомили присутніх начальники відділів та структурних підрозділів виконкому селищної ради Ірина Семегал, Лариса Кушвид, Валентина Лукашенко.

Начальник відділу фінансів виконавчого комітету селищної ради Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із питаннями: «Про бюджет Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Детально охарактеризувала план соціально-економічного розвитку Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громадина 2020 рік начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконкому селищної ради Олена Пенцко.

Депутати ознайомилися з питаннями «Про план роботи Чорнухинської селищної ради на 2020 рік», «Про затвердження Угоди про співпрацю між Чорнухинською селищною радою та Управлінням соціального захисту населення Чорнухинської районної державної адміністрації», які представила до розгляду начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконкому селищної ради Оксана Соляник. В обговоренні цих питань взяли участь депутати Чорнухинської селищної ради Світлана Стасовська, Ігор Попович, Олександр Соляник, Ганна Денисенко, які внесли зміни та доповнення до рішень селищної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Чорнухинської селищної ради Ірина Семегал розповіла про відкриття інклюзивної групи у Чорнухинському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Берізка» Чорнухинської селищної ради, про внесення змін до статуту Мокиївського ліцею Чорнухинської селищної ради та ін.

Завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконкому селищної ради Віталій Кусков повідомив про прийняття Чорнухинської центральної районної бібліотеки ім.Г.С.Сковороди у комунальну власність Чорнухинської селищної ради та про створення комісії з приймання-передачі цього закладу.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер виконкому Чорнухинської селищної ради Лариса Кушвид ознайомила депутатів із питаннями, що стосуються надання дозволу селищному голові протягом 2020 року заключати договори на попередню оплату, затвердження штатного розпису Центру надання соціальних послуг, затвердження структури виконавчих органів ради, внесення змін до Положення про надбавки та премії та ін.

Депутати розглянули понад двісті земельних питань, з якими їх ознайомила начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Шило. Роз’яснення щодо конкретних питань, які стосуються земельних ділянок, що знаходяться на території населених пунктів Чорнухинської селищної ради надавали спеціалісти І категорії відділу комунальної власності та земельних відносин виконкому селищної ради. В обговоренні цих питань взяли участь депутати Григорій Захарченко, Світлана Стасовська.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.