Завершено проект за рахунок інфраструктурної субвенції

Дата: 18.12.2019 14:19

Завершено реалізацію проекту за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад «Придбання спецтехніки для комунального підприємства «Чорнухи Комунгосп» Чорнухинської селищної ради».

На виконання даного проекту придбано:

• екскаватор-навантажувач загальною вартістю 1069,0 тис грн. (кошти субвенції);
  • автогрейдер загальною вартістю 2496,0 тис грн. (у тому числі 2410,00 тис грн. кошти субвенції; 86,0 тис грн. – кошти місцевого бюджету).

Придбану техніку передано на баланс комунального підприємства «Чорнухи Комунгосп» Чорнухинської селищної ради, на праві господарського відання.

У грудні 2019 року придбано машину дорожню комбіновану  (зі снігоочисним  відвалом) на базі самоскида МАЗ загальною вартістю 1578,6 тис грн. (у тому числі 994,60 тис грн.  – кошти субвенції; 584,0 тис грн. – кошти місцевого бюджету).