Відбулося пленарне засідання 14 сесії 7 скликання Чорнухинської селищної ради

Дата: 05.12.2019 16:47

05 грудня 2019 року відбулося пленарне засідання 14 сесії 7 скликання. На засіданні були присутні: заступники селищного голови Микола Турчин, Юрій Ярмоленко, керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Танчик Тетяна, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради, голова райдержадміністрації Олег Ковган, керівники установ, організацій. Вів пленарне засідання селищний голова Олександр Василенко.

Попередньо всі питання порядку денного сесії були розглянуті на засіданнях постійних комісій селищної ради.

Начальник відділу фінансів виконавчого комітету селищної ради Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із питанням «Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Чорнухинської селищної ради Ірина Семегал розповіла про передачу майна з відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету на виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер виконкому Чорнухинської селищної ради Лариса Кушвид ознайомила депутатів із питаннями «Про надання згоди комунальному підприємству «Чорнухи комунгосп» Чорнухинської селищної ради на укладення договору оренди автогрейдера BDO-140 з комунальним підприємством «Чорнухи Благоустрій» Чорнухинської селищної ради», «Про прийняття майна до комунальної власності Чорнухинської селищної об’єднаної територіальної громади».

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.