ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 06.12.2019 11:36

Шановні колеги,працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, кожного села, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Вам випала висока довіра жителів громади представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя.

Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність долати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО