Відбувся конкурс знавців творчої спадщини Г.С.Сковороди

Дата: 27.11.2019 09:46

26 листопада 2019 року в приміщенні Центру культури і дозвілля вже традиційно відбувся районний конкурс знавців творчої спадщини Сковороди «Іду за Сковородою», участь в якому взяли здобувачі освіти з 6 закладів загальної середньої освіти громади, а саме: Чорнухинський ліцей імені Г.С.Сковороди, Кізлівський ліцей імені В.П.Лугового, Гілецький ліцей, Вороньківський ліцей імені О.Д.Перелета та Харсіцька філія Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди.

Свою майстерність учасники демонстрували в 5 номінаціях: «Письмова творча робота – прозовий міні-твір», «Конкурс сюжетних світлин», «Презентація  (слайд-шоу)», «Читання поетичних або прозових творів Сковороди», «Конкурс творчих робіт «Сковорода очима дітей».

Результати конкурсу буде оголошено на Обласному літературно-мистецькому святі «Благословенні ви, сліди мандрівника Сковороди», яке відбудеться в день народження філософа – 03 грудня 2019 року об 11:20 в Центрі культури і дозвілля.