Відбулося 12 засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Дата: 08.11.2019 16:44

08 листопада 2019 року відбулося дванадцяте засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні члени виконкому, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.

Начальник відділу фінансів, член виконкому селищної ради Валентина Лукашенко ознайомила присутніх із проектами рішень про результати виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року, про внесення змін до бюджету на 2019 рік, про напрямками використання коштів цільового фонду спеціального фонду об’єднаної територіальної громади.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – головний бухгалтер, член виконкому селищної ради Лариса Кушвид ознайомила із питаннями про проекти рішень «Про внесення змін до програми соціального захисту Чорнухинської селищної ради на 2019-2021 роки», «Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Чорнухинської об’єднаної територіальної громади».

З питанням про проект рішення «Про внесення змін до плану соціально-економічного розвитку Чорнухинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» виступила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконкому селищної ради Олена Пенцко.

Про проект рішення «Про програму розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Чорнухинської ОТГ на 2020-2021 роки» поінформувала начальник відділу комунальної власності та земельних відносин, член виконкому селищної ради Наталія Шило.

Керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Тетяна Танчик ознайомила присутніх із питаннями «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради», «Про надання повноважень посадовим особам виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради складати протоколи про адміністративні правопорушення, затвердження Порядку складання протоколу, бланку протоколу, бланку припису про усунення порушень».

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (комунальна та інвестиційна сфера), член виконкому селищної ради Микола Турчин поінформував «Про затвердження паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Чорнухинської селищної територіальної громади».

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (соціальна сфера), член виконкому селищної ради Юрій Ярмоленко ознайомив членів виконавчого комітету із питанням «Про надання одноразової матеріальної допомоги».

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконкому селищної ради Оксана Соляник виступила із питаннями «Про внесення змін до Положення про Трудовий архів Чорнухинської селищної ради та виконавчого комітету», про присвоєння адрес артсвердловинам та про зміну адреси внаслідок ідентичності. З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.