Відбулися спортивні змагання з настільного тенісу

Дата: 23.11.2019 15:55

Спорт – запорука здоров’я. Чорнухинська громада живе не лише повсякденними турботами по формуванню бюджету, благоустрою сіл громади, підтримки та розвитку різних галузей на території ОТГ. В цьому році за сприяння та з ініціативи селищного голови розпочато відродження спортивного життя на Чорнухинщині.

Заплановано і вже успішно завершується Спартакіада серед сіл, спортивних колективів та організацій Чорнухинської громади, яка складається з 8 видів спорту 7 з яких вже проведено.

23 листопада 2019 року на базі Харсіцької філії Чорнухинського ліцею ім. Г.С.Сковороди було проведено спортивні змагання першості громади з настільного тенісу в залік Спартакіади.

Участь взяло 8 команд, а це 32 учасники з різних куточків ОТГ. Учасники отримали масу емоцій, переживань та задоволення. За підсумками змагань місця розподілились так:

І – Мокіївський старостат

ІІ – Постав-Муківський старостат

ІІ – Вороньківський старостат

Сподіваємося, що дана ініціатива буде гарним стартом для відродження спорту на Чорнухинщині!

Тож долучайтеся до спортивної сім’ї Чорнухинської громади!