Вшанували пам’ять загиблих від Голодомору

Дата: 22.11.2019 15:23

22 листопада 2019 року  в селищі Чорнухи  відбулися  меморіальні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів. Скорботною ходою до пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій пройшли керівники селищної ради, району, представники установ, організацій селища, громадськості, учні та викладачі Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди.

До підніжжя Кургану поклали квіти та  запалили лампадки в  пам’ять про  невинних жертв Голодомору.

До присутніх на мітингу звернулися заступник селищного голови Микола Турчин та голова районної ради Надія Кривчун закликавши усіх пам’ятати про страшний злочин проти українського народу.

Вихованка будинку дитячої та юнацької творчості Валерія Куценко зачитала щемний вірш «Запали свічку», а учні Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди зачитали болючі спогади очевидців голодного лихоліття.

Пам’ять загиблих від Голодомору вшанували хвилиною мовчання.

Поминальну панахиду за зморених голодом українців відслужив в.о. настоятеля Свято-Покровської церкви селища Чорнухи отець Ніколай.