Відеопрезентація роботодавця ТОВ «Торговий дім «Кременчукнафтопродуктсервіс»

Дата: 09.10.2019 13:30

За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості

Одним з основних завдань служби зайнятості є тісна співпраця з роботодавцями.

02.10.2019 року в рамках проведення відеопрезентації роботодавця  в приміщенні Чорнухинської районної філії Полтавського ОЦЗ проведена  скайп-конференція з роботодавцем ТОВ «Торговий дім «Кременчукнафтопродуктсервіс». Наразі підприємству потрібні: водії автотранспортних засобів (перевезення нафтопродуктів по Україні на автомобіль Volvo).

В режимі skype-конференції шукачі роботи мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, про обов’язки працівників, рівень заробітної плати та про весь пакет соціальних умов і гарантій, які отримують працівники товариства. Також присутні мали змогу поставити питання роботодавцю щодо запропонованої вакансії.

Більше інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua    та   cz1623@czpoltava.gov.ua