Чорнухинська громада не стоїть осторонь Міжнародних туристичних тенденцій

Дата: 07.10.2019 15:19

З 2 по 4 жовтня 2019 року в місті Києві пройшов 26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2019. Участь у виставці взяли завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков та власниця етно-садиби «Бузина» Ольга Ліщенюк. В рамках проведення заходу відбувся семінар-презентація на тему: «День спадщини малих громад на UITM» під час якого представники туристичного бізнесу з різних куточків України поділилися досвідом реалізації та промоції свого туристичного продукту. Також на семінарі представники Чорнухинської ОТГ презентували туристичний потенціал батьківщини Григорія Сковороди, зокрема і архітектурну спадщину Опанаса Сластіона.