Відбувся спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч з професією" в рамках святкування Дня рятівника

Дата: 30.09.2019 14:12

За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості

20.09.2019 року працівниками Чорнухинської районної філії Полтавського ОЦЗ на базі Чорнухинського ліцею ім.Г.С.Сковороди в рамках святкування Дня рятівника відбувся спортивно-профорієнтаційний захід "Зустріч з професією". Школярі були ознайомлені з роботою, завданнями та обов`язками рятувальників. Також провели цікаві пізнавальні конкурси, та конкурс малюнків.

Інформація про професію надана в ігровій та доступній для дітей формі, де кожний з учнів зміг "приміряти" на себе роль рятівника.

Важливим аспектом проведеного заходу було забезпечення позитивного настрою дітей, вчителів та присутніх.