Пенсійний фонд України інформує:

Дата: 23.09.2019 14:02

Призначення пенсії «в один дотик»

Пенсійний Фонд України запровадив новий сервіс вебпорталу електронних послуг – звернення за призначенням пенсії “в один дотик”.

Нова модель звернення громадян по призначення пенсії спрямована на спрощення взаємодії громадян з органами Пенсійного фонду, дозволяє скоротити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, зменшити паперовий документообіг, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Для того, щоб призначити пенсію через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua), потрібно:

- одержати електронний цифровий підпис в акредитованих центрах сертифікації;

- авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі ;

- у розділі особистого кабінету “Заява на призначення пенсії” завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;

- підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми “Звернення”;

- у разі потреби додавати документи протягом трьох місяців.

Новітні технологічні системи Фонду відпрацьовуватимуть усе це в автоматичному режимі, а користувачі вебпорталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області