Професія майбутнього

Дата: 02.07.2019 16:12

26.06.2019 в  оздоровчому таборі села Городище Чорнухинського району провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Чорнухинської районної філії Полтавського ОЦЗ Наталією Перелет спільно з психологом центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольгою Волик проведено захід для дітей "Цікавий світ професій".

Діти в ігровій формі ознайомилися з сучасними професіями на ринку праці та про свої здібності. Створили колаж "Ми у майбутньому", відгадували кросворди, загадки та  працювали у групах. У заході взяли участь діти молодшого та середнього шкільного віку, які прибули зрізних населених пунктів Чорнухинського, Пирятинського, Лубенського районів.

Вибір професії – це велика відповідальність, і хочеться побажати дітям зробити правильний вибір, щоб їх зусилля не були марними.