Засідання 7 сесії 7 скликання - 18 червня 2019 року

Дата: 19.06.2019 10:45

18 червня 2019 року відбулося засідання 7 сесії 7 скликання Чорнухинської селищної ради.

Порядок денний 7 сесії 7 скликання селищної ради від 18.06.2019:

1.291.Про внесення    змін     до  бюджету об’єднаної територіальної громади на  2019 рік.

2. 292. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад сіл Луговики, Бубни Луговиківської сільської ради до об’єднаної територіальної громади.

3.293.Про прийняття до комунальної власності Чорнухинської селищної об’єднаної  територіальної громади майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чорнухинського району.

4.294.Про встановлення норм витрат палива і мастильних матеріалів для службового автомобіля виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

5.295.Про порядок використання службових легкових автомобілів виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

6.296.Про затвердження кошторисного розрахунку вартості будівництва.

7.Земельні питання.

8.Різне.