Чорнухинська громада

Полтавська область, Чорнухинський район

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 29.05.2019 11:05

У відповідності до статей 9 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Чорнухинської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території Чорнухинської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта в електронному виді та на паперових носіях за адресою:

Чорнухинська селищна рада, вул. Центральна,39, смт. Чорнухи, Полтавської області, 37100;

Контактний телефон – 05340-5-22-51.

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення в мережі Інтернет: на офіційному сайті Чорнухинської селищної ради Полтавської області chornuhynska-gromada.gov.ua.

Контактний телефон – 05340-5-22-51.

Завантажити повідомлення: