Залучення до громадських робіт

Дата: 24.04.2019 17:48

Зайнятість населення – одне з пріоритетних питань в роботі Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. Враховуючи те, що вакансії у районі трапляються частіше, ніж в селах, де їх недостатньо та й вибір обмежений. Тому залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – ефективний шлях тимчасового вирішення працевлаштування громадян.

На сьогоднішній день16 осіб з числа безробітних Чорнухинської районної філії ПОЦЗ залучено до громадських робіт, з них 12 осіб працюють у Чорнухинській ОТГ, 3 – у Луговиківській сільській раді.За їх участюактивнопроводиться робота по озелененню селища, висаджено близько 40 берізок в парку нашого селища та прибирання території.

Враховуючи, що користь від організації оплачуваних робіт для суспільства очевидна, Чорнухинська районна філія Полтавського ОЦЗ й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.