Державні дотації на молодняк великої рогатої худоби

Дата: 21.03.2019 11:20

До уваги зареєстрованих власників молодняка великої рогатої худоби (вік якої не більше 13 місяців) !!!

З метою підтримання та розвитку сільського господарства Державною передбачено дотацію на утримання молодняка великої рогатої худоби - постанова Кабінету Міністрів України № 107 від 07 лютого 2018 року зі змінами та доповненнями.

Для отримання дотації Вам потрібно звернутися до Чорнухинської селищної ради в смт Чорнухи та у старостати по місцю реєстрації власника худоби (якщо Ви зареєстровані в смт Чорнухи, звертайтеся у смт Чорнухи в селищну раду, якщо Ви зареєстровані в іншому селі, то звертайтеся в місцевий старостат (колишні сільські ради)).

Дотацію можуть отримати фізичні та юридичні особи.

Документи для отримання дотації фізичними особами (копії)

1. Паспорт ВРХ, виданий у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин,
  2. Паспорт громадянина України,
  3. Довідка або договір про відкриття рахунку в банку,
  4. Довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків – ідентифікаційний податковий номер

Документи для отримання дотації юридичними особами

1. Заявка в електронному та паперовому вигляді,
  2. Довідка про відкриття поточного рахунку, видану банком,
  3. Копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 01 січня поточного року, засвідчену органом державної статистики,
  4. Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів – у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС.

Порядок роботи

1. Заява (клопотання) від фізичної (юридичної особи),
  2. Подання від заявника копій відповідних документів,
  3. Направляється запит в Єдиний державний реєстр тварин про наявність ідентифікованих тварин у заявника,
  4. Письмове підтвердження наявності ідентифікованих тварин від Адміністратора ЄДРТ,
  5. Подання відомостей у Дерпартамент агропромислового розвитку у Полтавській області.

Завантажити постанову КМУ № 107 від 07.02.2018 року зі змінами та доповненнями: