День українського добровольця

Дата: 14.03.2019 12:16

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.

Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Саме у березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях.

Українські добровольці - це справжні лицарі сили, духу, добра та відданості, люди доброї волі, які витрачають свій вільний час, талант, енергію, чисті помисли на благо суспільства. При цьому не чекаючи винагороди за свої справи.

Найщиріші вітання і шана усім нашим землякам-волонтерам, добровольцям, військовим за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі.

Шановні бійці добровольчих батальйонів!

Від себе особисто, виконавчого комітету, депутатського корпусу селищної ради Чорнухинщини вітаю вас з Днем українського добровольця.

Ви справжні герої України, які першими стали на захист Батьківщини, ви приклад патріотизму та любові до рідної землі

Бажаємо вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя, миру та надійного тилу.

З повагою

Селищний голова                                                                                           О. ВАСИЛЕНКО