Міжнародний день волонтера

Дата: 15.12.2018 15:39

07 грудня 2018 року в Чорнухинському центрі культури і дозвілля відбувся масовий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера (05 грудня), дня Збройних сил України (06 грудня) та дня місцевого самоврядування.

З вітальним словом виступили заступник голови Чорнухинської райдержадміністрації Бибик Владислав Петрович та голова Чорнухинської районної ради Кривчун Надія Олексіївна. З привітальним словом також виступив військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату Лапін Ілля Євгенович. Грамотами та похвальними листами були нагороджені учасники бойових дій в зоні проведення АТО та працівники райвійськкомату, а також працівники органів місцевого самоврядування.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участі працівників ЦКіД та запрошених. Розпочався концерт з театралізованої сцени, створеної на основі реальний подій в зоні проведення АТО на Донбасі.