Оголошення ради та інших організацій

06 Квітня, 2021 р., 16:22
08.04.2021 року о 10-й годині в приміщенні Центру культури і дозвілля Чорнухинської селищної ради відбудеться зустріч з пасічниками щодо профілактики отруєнь бджіл засобами захисту рослин та інших питань розвитку бджільництва на території громади.
06 Квітня, 2021 р., 16:00
08.04.2021 року об 11-й годині в приміщенні Центру культури і дозвілля Чорнухинської селищної ради відбудеться консультація з громадськістю щодо проекту рішення селищної ради про встановлення місцевих податків і зборів та їх вплив на суб’єктів підприємництва на території громади.
05 Квітня, 2021 р., 10:00
01 Квітня, 2021 р., 08:50