КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧОРНУХИ КОМУНГОСП»

Адреса: 37100, Україна, Лубенський р-н, Полтавська обл., селище міського типу Чорнухи, вулиця Гоголя, будинок, 13

Телефон: +380 (66) 844-46-95

Дата заснування: 30.10.2009

Директор/Керівники: Червяк Євгеній Миколайович

Код ЄДРПОУ: 36410251

Основний вид діяльності: 36.00 Забір, очищення та постачання води

Інші види діяльності

Інші види діяльності із прибирання, Організування поховань і надання суміжних послуг, Каналізація, відведення й очищення стічних вод, Збирання безпечних відходів, Будівництво трубопроводів, Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення, Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, Допоміжна діяльність у рослинництві, Оброблення металів та нанесення покриття на метали, Оброблення та видалення безпечних відходів, Інша діяльність щодо поводження з відходами, Знесення, Підготовчі роботи на будівельному майданчику, Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, Інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у., Вантажний автомобільний транспорт, Складське господарство, Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту, Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, Надання в оренду будівельних машин і устатковання, Комплексне обслуговування об'єктів, Надання ландшафтних послуг, Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у.

Власники: ОРГАН МІСЦЕВОГО СА­МОВ­РЯ­ДУ­ВАН­НЯ ЧОРНУХИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА