Оголошення ради та інших організацій

14 Січня, 2020 р., 15:50
За інформацією Чорнухинського районного військового комісаріату
14 Січня, 2020 р., 14:48
За інформацією Чорнухинського районного військового комісаріату
27 Грудня, 2019 р., 15:36
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліст І категорії сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.
27 Грудня, 2019 р., 11:17
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради щиро поздоровляє жителів Чорнухинської об’єднаної територіальної громади з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами та нагадує про необхідність дотримуватися правил безпеки:
20 Грудня, 2019 р., 11:12
За інформацією Чорнухинської філії АТ "Полтаваобленерго"
18 Грудня, 2019 р., 08:27
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації
05 Грудня, 2019 р., 16:10
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє: 06 грудня 2019 року відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера в КЗ "Центр культури і дозвілля" початок о 12.00 год.
05 Грудня, 2019 р., 16:00
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради звітує про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» - нарахування дотації власникам молодняка великої рогатої худоби за утримання молодняка ВРХ.
29 Листопада, 2019 р., 08:26
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє 03 грудня 2019 року відбудеться Обласне літературно-мистецьке свято "БЛАГОСЛОВЕННІ ВИ СЛІДИ МАНДРІВНИКА СКОВОРОДИ"