До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 26.07.2024 11:10

Карітас Полтава у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» проводить реєстрацію на працевлаштування (кваліфікована та некваліфікована праця) терміном на 3 місяці.

Хто може отримати допомогу?

- Внутрішньо переміщені особи (ВПО);

- Місцеве населення, яке постраждало від війни (наявність акту пошкодженого житла).

Та підпадають, хоча б під одну категорію вразливості:

- Домогосподарства, члени яких мають особливі потреби (інвалідність ІІІ групи, хронічні захворювання, які не створюють серйозних перешкод для роботи)

- Багатодітні родини (троє або більше неповнолітніх дітей);

- Самотні матері/батьки або опікуни неповнолітніх дітей;

- Безробітні особи, які старші 50 років, але не пенсіонери;

- Домогосподарства, що складаються з однієї особи (особливо домогосподарства, очолювані жінками);

- Домогосподарство ВПО, члени якого втратили джерело доходу або ті, чий середній місячний дохід на одну особу становить менше 6318 гривень.

- Особи, без досвіду роботи (наприклад, молодь).

З усіх питань звертайтесь до відділу соціального захисту та охорони здоров'я Чорнухинської селищної ради (каб. № 5) або до старост старостинських округів.