Син загиблого військовослужбовця отримав державну нагороду. Посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагородили Гонту Вадима Михайловича

Дата: 24.07.2024 16:20

Сьогодні, заступник селищного голови Микола Турчин спільно з представником Третього відділу Лубенського РТЦК та СП вручили орден «За мужність» III ступеня (посмертно) сину загиблого військовослужбовця Гонти Вадима Михайловича з села Вороньки, який загинув 29 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника поблизу н.п. Опитне Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям.

Захисника відзначено державною нагородою України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, згідно Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України» від 07.04.2024 року №221/2024.

Світла пам’ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Україну!