Дата: 23.07.2024 16:01

Сумським національним аграрним університетом у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Громадської Спілки „Ініціатива „Жива Земля", ГО GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія) реалізується проект навчання для ветеранів за програмою „Підготовка експертів з оцінки грунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій" (далі - проект).

Завданням проєкту є:

- створити умови для підготовки експертів для роботи на територіями та з грунтами, які постраждали від війни;

- залучення ветеранів до програми відновлення України після їх демобілізації;

- створення робочих місць для ветеранів після їх демобілізації.

З більш детальною інформацією щодо реалізації проєкту можна ознайомитися за посиланням:

Для участі в безкоштовному тренінгу до 05 серпня 2024 року необхідно надіслати мотиваційний лист, резюме та заповнити відповідну форму.

Контактні особи:
Олена Мельник: +41795307889, olena.melnyk@snau.edu.ua