До уваги громадськості, батьків здобувачів освіти та вихованців дошкільного підрозділу, працівників Білоусівської початкової школи імені В.П.Мележика Чорнухинської селищної ради Полтавської області

Дата: 12.07.2024 11:36

В рамках проведення Громадського обговорення щодо ліквідації Білоусівської початкової школи імені В.П.Мележика Чорнухинської селищної ради Полтавської області та відповідного проєкту рішення засновника - Чорнухинської селищної ради (01.08.2023-01.08.2024), запрошуються громадськість, батьки здобувачів освіти та вихованців дошкільного підрозділу, працівники Білоусівської початкової школи на зустріч з селищним головою Василенком О.М. з питання ліквідації Білоусівської початкової школи та обговорення проєкту рішення Чорнухинської селищної ради про ліквідацію закладу освіти. На зустрічі також будуть присутні староста Гілецького старостату Козленко Ю.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Семегал І.М., директор Гілецького ліцею Маслак С.М., депутат Чорнухинської селищної ради Швець Н.Г.

Захід відбудеться 16 липня 2024 року на 10:00  у приміщенні Білоусівської початкової школи за адресою: с.Білоусівка, вул. Мележика, 52.