№2 «Модернізований комп’ютерний клас Гілецького ліцею»

Дата: 01.07.2024 08:05

Даний проєкт дасть змогу учням повною мірою вивчити комп'ютерні технології на уроках інформатики. Адже старі комп'ютери, які "віджили своє", не дають дітям опанувати базові програми, не говорячи вже про додаткові. Багато дітей не мають вдома ПК, а займаючись на уроці групами з 4-5 учнів за одним гаджетом, навички і знання відпрацьовують неефективно. Такі умови навчання не дозволяють отримати знання, відповідні вимогам шкільної програми. Тому зважаючи на ці всі проблеми, хотілося б забезпечити умови для належного навчання покоління майбутнього.

Проголосувати за проєкт можна за посиланням: https://budget.e-dem.ua/5325155100/project/23595

Локалізація проєкту:Дасть змогу вивчити програму з інформатики та IT-технологій на достатньому рівні відповідно до вимог МОН.

Назва та адреса об’єкта проєкту:Гілецький ліцей Чорнухинської селищної ради Полтавської області. Полтавська область Лубенський район село Гільці, вул. Шкільна, 1

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту:
Цей проєкт забезпечить учнів Гілецького ліцею сучасними пристроями, завдяки яким діти зможуть опанувати комп'ютерні програми та сервіси відповідно до сучасних вимог. Адже у план закупівлі входять: - комп'ютерна техніка (моноблоки); - мультимедійне обладнання.

Очікувані результати проєкту:
Результатом проєкту будть знання та досягнення учнів. Придбане обладнання: - моноблоки - 4 од. - проектор ультра/короткофокусний - 1

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті:
Співфінансування відсутнє. Для підготовки приміщення та вирішення інших потреб може бути залучений громадський актив школи

Вплив проєкту на бюджет у майбутньому:
У майбутньому цей проєкт матиме вплив на знання та цілі учнів.

Ризики:
- підвищення цін; - інші ризики воєнного стану.

Бюджет:

1) Моноблок 27" FHD, Intel Core i5-1335U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi 5, BT 5.0, кл+м, чорний вартістю 163520 грн. (4 по 40880 грн.)

2) Проектор ультра/короткофокусний вартістю 35840 грн. (1 по 35840 грн.)

Загальна вартість: 199360 грн.