Проєкт №1 «Безпечна велопарковка»

Дата: 01.07.2024 08:10

Облаштування велопарковки є мінімально необхідною інфраструктурою ліцею, яка сприяє поширенню серед населення альтернативного способу пересування, який є екологічно чистим. Облаштування велопарковок забезпечить зручне пересування учнів від навчального закладу до місця проживання, збереження власного майна.

Проголосувати за проєкт можна за посиланням:  https://budget.e-dem.ua/5325155100/project/23592?return=project:23595

Локалізація проєкту: селище Чорнухи, Лубенський район, Полтавська область

Назва та адреса об’єкта проєкту:селище Чорнухи, вулиця Центральна 49, Чорнухинський ліцей імені Г.С.Сковороди

Обґрунтування необхідності реалізації проєкту:
Ліцей не обладнаний велопарковками, через що учні вимушені паркувати велотранспорт у непристосованих до цього місцях, що зазвичай, сприяє безперешкодному викраденню велосипедів. План заходів реалізації проєкту: 1. Вибір та узгодження обладнання для облаштування велопарковки; 2.. Здійснення закупівлі обладнання та матеріалів. 2. Облаштування території, де буде знаходитися велопарковка 3. Транспортування металевих конструкцій та їх монтаж. 4. Інформування та звітність за проектом.

Очікувані результати проєкту:
Зменшення забруднення навколишнього середовища через зменшення кількості вихлопних автомобільних газів; Підвищення мобільності молоді; Поширення серед молоді здорового способу життя. Створення умов для розміщення 40 одиниць велосипедної техніки.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті:
співфінансування відсутнє, за потреби, для виконання простих робіт (наприклад, з благоустрою території) може бути залучений шкільний громадський актив

Вплив проєкту на бюджет у майбутньому:
Додаткових видатків у майбутньому не потребуватиме.

Ризики:
Ризики воєнного часу; Зміна вартості матеріалів та робіт.

Бюджет:

1) Облаштування майданчика для паркування велосипедної техніки вартістю 200000 грн. (1 по 200000 грн.)

Загальна вартість: 200000 грн.