Вшануймо пам'ять полеглого українського захисника

Дата: 05.06.2024 22:06

Сумна звістка знову сколихнула Чорнухинську громаду: 4 червня 2024 року у бою за Батьківщину поблизу населеного пункту Карлівка Донецької області загинув головний сержант зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Боровик Іван Віталійович, 15.05.1990 року народження, житель селища Чорнухи.

Світла пам’ять та Царство Небесне Герою!

Прощання із загиблим земляком відбудеться 7 червня 2024 року о 10:30 год в селищі Чорнухи (бiля Свято-Покровського храму). Поховання відбудеться на кладовищі селища Чорнухи.

Прохання до всіх жителів Чорнухинської громади створити живий коридор пам’яті та пошани з 10:00 год по маршруту: селище Чорнухи (вул. Мележика, вул. Центральна, вул. Сковороди, вул. Стовпова, а також з 11:15 год по маршруту: Центральний парк, вул. Центральна, вул. Миру, кладовище).

Просимо прийти і вшанувати пам’ять полеглого українського захисника.