Як будуть реалізовуватися проєкти-переможці?

Дата: 26.04.2024 08:06

Проєкти, які перемогли за підсумками голосування в поточному році, повинні бути включені до бюджетних запитів відповідальних структурних підрозділів.

Реалізація проєктів здійснюється виконавчими органами Чорнухинської селищної ради під наглядом авторів проєктів-переможців.

Процес реалізації проєктів громадського бюджету підлягає поточному та підсумковому моніторингу.

Інформація про хід реалізації проєктів-переможців розміщується на офіційному веб-сайті Чорнухинської селищної ради в розділі «Громадський бюджет».

Відповідальні підрозділи, що реалізують проєкти-переможці готують наступні звіти:

1) звіт щодо стану реалізації проєктів за формою згідно додатку 6 до Положення про громадський бюджет Чорнухинської селищної територіальної громади у такі терміни:

- І звіт до 10 липня року, в якому відбулося фінансування;

- ІІ звіт за підсумками року, в якому відбулося фінансування – до 31 січня року, наступного за звітним.

2) звіт про реалізацію кожного окремого проєкту громадського бюджету – 30-й день після завершення реалізації відповідного проєкту. Звіт включає в себе:

- перелік та загальний опис результатів проєкту;

- перелік та опис робіт, які було проведено, їх послідовність;

- інформацію щодо відхилень від плану проєкту та їх причин;

- фактичний термін реалізації;

- фактичний бюджет;

- фото-звіт про результат реалізації проєкту.

Звіти щодо стану реалізації кожного проєкту оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чорнухинської селищної ради.