Як підготувати проєкт?

Дата: 29.04.2024 08:10

Проєкт розробляється автором за формою згідно з додатком 2 до Положення про громадський бюджет Чонухинської селищної територіальної громади. Разом з проєктом подається список осіб, які підтримують проєкт. Мінімальна кількість підписів, що мають бути зібрані для ініціювання проєкту до громадського бюджету – 15 осіб (крім автора проєкту та членів його сім’ї) за формою згідно з додатком 3  до Положення про громадський бюджет Чонухинської селищної територіальної громади.

Назва проєкту повинна бути викладена лаконічно, в межах одного речення. Оригінальні назви не повинні суперечити їх основній меті.

План заходів з виконання проєкту повинен відображати етапи виконання проєкту, зокрема закупівлю товарів (виконання робіт, надання послуг, у залежності від потреб проєкту).

Розрахунки, креслення, що розкривають сутність, цілі проєкту та можливість його практичної реалізації, додаються автором до проєкту, про що зазначається у формі проєкту (назва додатку та кількість сторінок).

При підготовці проєкту автор забезпечує його відповідність таким вимогам:

- проєкт відповідає нормам законодавства;

- заповнено усі обов’язкові поля форми, наведеної у додатку 2 до Положення про громадський бюджет Чорнухинської селищної територіальної громади;

- проєкт відповідає тематиці проєктів, визначеній в Параметрах громадського бюджету (додаток 1 до Положення про громадський бюджет Чорнухинської селищної територіальної громади);

- питання реалізації проєкту знаходиться в межах компетенції Чорнухинської селищної ради та її виконавчих органів;

- реалізація проєкту планується на землях, які належать на праві комунальної власності Чорнухинської селищної територіальної громади, на території будівель (приміщень) загального користування та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності;

- проєкт не суперечить наявній затвердженій містобудівній документації;

- реалізація проєкту не порушує прав інших осіб;

- реалізація проєкту не порушує прав інтелектуальної власності;

- тривалість реалізації проєкту – до закінчення бюджетного року;

- вартість проєкту не перевищує максимальну вартість, яка визначена у додатку 1 до Положення про громадський бюджет Чорнухинської селищної територіальної громади для одного проєкту;

- розрахований автором бюджет проєкту включає усі витрати, пов’язані з: розробкою проєктної документації; закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих; оплатою підрядникам за виконання робіт, надання послуг (в т.ч. логістичних: доставка, зберігання) та інше;

- проєкт не може передбачати ремонт та реконструкцію приватного майна;

- об’єкт,   який    створений    за    реалізацією    проєкту    має    бути загальнодоступним  для   всіх   жителів   громади  та   не   мати   комерційного характеру.