У Чорнухинській громаді вшанували пам`ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2024 13:10

26 квітня є днем пам'яті про саму катастрофу і загиблих у ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. З нагоди пам’ятної дати заступник селищного голови Микола Турчин, голова організації ветеранів у Чорнухинській селищній територіальній громаді Олександра Касяненко, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та представники виконкому селищної ради поклали живі квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС Чорнухинщини та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих, хто загинув у боротьбі з ядерним ворогом.

Ми ніколи не забудемо Героїв-ліквідаторів наслідків катастрофи в Чорнобилі. Ми завжди пам’ятатимемо вчинки сьогоднішніх Героїв України, які мужньо боронять нашу землю від загарбника.

Ми впораємося! Ми вистоїмо! Ми переможемо!