Мати загиблого захисника отримала державну нагороду. Посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагородили Книшевича Сергія Петровича

Дата: 14.03.2024 16:19

Сьогодні, селищний голова Олександр Василенко спільно з начальником третього відділу Лубенського РТЦК та СП підполковником Станіславом Левенком вручили орден «За мужність» III ступеня (посмертно) Книшевич Тетяні Михайлівні – матері загиблого військовослужбовця. Старший солдат Книшевич Сергій Петрович загинув 05 травня 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу населеного пункту Червонопопівка, Сєвєродонецького району, Луганської області.

Військовослужбовця посмертно відзначили державною нагородою України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку. Йдеться в Указі Президента України від 01 вересня 2023 року № 550/2023.

Вічна слава та низький уклін Герою, який віддав своє життя за свободу та незалежність України!