В Чорнухинській громаді у День українського добровольця вшанували пам’ять полеглих військових у боротьбі за незалежність

Дата: 14.03.2024 11:00

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Добровольці – це патріоти України, які захищають Батьківщину за власним покликанням. Це Герої, що боронять територію нашої держави, яку так підло намагається загарбати країна-агресор.

До вшанування цього дня селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин та представники виконкому селищної ради поклали квіти до Дошки пам'яті захисників України, що у селищі Чорнухи. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які віддали своє життя за Незалежність України. Вони завжди залишаться в наших серцях, а їхній подвиг назавжди буде вписаний в історію як взірець патріотизму.

Вічна пам’ять і слава полеглим Героям! Слава Україні!