Щодо надання банківських послу Полтава-банк

Дата: 31.01.2024 11:02

ПОЛТАВА-БАНК бажає Вам Миру, стабільності і процвітання у вільній незалежній Україні та звертається до Вас із пропозицією про взаємовигідне співробітництво. Наш банк створений у 1990 році, наш девіз - «Стабільність перевірена часом». Разом з тим, ми – одні з лідерів серед українських банків з впровадження нових форм і видів співробітництва з клієнтами.

Для підтримки Вашого бізнесу ми пропонуємо такі банківські послуги:

Вклад  «Овернайт»

Відтепер! Ви спите, а Ваші гроші працюють!

В кінці робочого дня Ви самі визначаєте суму коштів для розміщення у банку і перераховуєте їх на депозитний рахунок. Вранці кошти з  відсотками  повертаються на Ваш  рахунок і стають доступні для продовження здійснення Вашої діяльності.

Вклад “Овернайт» можна розмістити на суму від 1 млн грн, під 8-12%.

Але ще більш вигідними є наші пропозиції по  депозитам:

Термін розміщення

Від 50тис до 100 тис грн

Від 150 до 500 тис

Від 550 тис грн.

До 1 млн грн.

На суму більше 1,5 млн грн

1 місяць

3 місяці

6 місяців

12 місяців

Перевагами обслуговування є :

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- можливість вирішення питання безпосередньо з керівництвом Банку.

В рамках загальнонаціональної стратегії підримки українського бізнесу АТ «Полтава-банк» активно продовжує роботу кредитних програм, є учасником державних програм кредитування. Перевагами нашого кредитування юридичних осіб є швидкість розгляду документів та прийняття рішень, гнучкі умови кредитування, приємні тарифні ставки, які розглядаються та визначаються індивідуально, можливість вирішення питання безпосередньо з керівництвом Банку.

Основні умови кредитування

Форма кредитування

Кредит/кредитна лінія/овердрафт/фінансовий лізинг

Валюта кредитування

Гривня, долар США,Євро

Термін кредитування

До 60 місяців

Графік погашення

Індивідуальний

Забезпечення

-Майнові  права на грошові кошти, що розміщені на депозитному рахунку АТ «Полтава-банк»

-Іпотека нежитлових приміщень

-Транспортні засоби, обладнання

*При кредитування з тметою придбання транспортних засобів, обладнання, нерухомості в якості застави може виступати об’єкт кредитування

*Готова продукція, виробничі запаси приймаються в якості додаткового забезпечення

Процентна ставка

Від 13

Комісійна винагорода

Від 0,1 % суми кредиту (одноразово)

Послуги валютних операцій

для ПІДПРИЄМЦІВ та ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Операції з безготівковою іноземною валютою в АТ "Полтава-банк" це:

- здійснення розрахунків за експортними та імпортними операціями за системою SWIFT;

- здійснення операцій купівлі, продажу валюти  за найвигіднішими курсами,

при цьому надається можливість погодження курсів в момент укладання угоди

- гнучка тарифна політика банку щодо комісій за операціями в іноземній валюті.

Наразі для  клієнтів АТ «Полтава-банк» діє акція «ВАЛЮТНА ВИГОДА ДЛЯ БІЗНЕСУ». Ви маєте можливість купити або продати іноземну валюту на УМВР під 0,1% від грн. еквівалента суми купівлі або продажу

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою м. Лубни вул. Я. Мудрого, 50, або за телефоном 0504056910