У Чорнухинській громаді вшанували пам’ять героїв Крут і захисників загиблих у російсько-українській війні

Дата: 29.01.2024 15:21

Сьогодні, 29 січня 2024 року, українці відзначають 106-річницю героїчного бою під Крутами, який є важливим символом патріотизму, віри та самопожертви.

Цього дня віддаємо шану стійкості та мужності молодих людей, які так само, як і сьогоднішні захисники і захисниці України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

На знак пам’яті та шани героїв заступник селищного голови Микола Турчин та представники виконкому селищної ради поклали живі квіти до пам’ятного знаку «Курган козацької слави», що в селищі Чорнухи. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих Героїв Крут, добровольців, захисників і захисниць України. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України!