Сьогодні Чорнухинська громада попрощалася із полеглим захисником України Гонтою Вадимом Михайловичем

Дата: 20.01.2024 15:00

Чорнухинщина понесла ще одну болісну втрату – 29 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника поблизу н.п. Опитне Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям загинув солдат Гонта Вадим Михайлович, 1974 року народження, житель с. Вороньки. Тривалий час вважався зниклим безвісті. В лютому 2023 року був похований в селі Краснопілля Дніпропетровської області. Після проведення експертизи ДНК був офіційно обізнаним. Після отримання дозволу на ексгумацію, тіло перевезено у село Вороньки, щоб сьогодні поховати у рідній землі.

Від імені виконавчого комітету, депутатів Чорнухинської селищної ради, від усієї громади висловлюємо співчуття родині та друзям полеглого захисника.

Земля йому пухом…

Вічна пам’ять герою!