Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради

Дата: 11.01.2024 16:35

11 січня 2024 року під головуванням селищного голови  Олександра Василенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради, на яке винесені та розглянуті два питання щодо доцільності
надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дитині з внутрішньо переміщеної родини, яка на даний час проживає на території Чорнухинської ТГ, а також про позбавлення батьківських прав батька по відношенню до його чотирьох дітей. З інформаціями виступила начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тетяна Марченко.

По закінченню обговорення прийняті обгрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.